KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17537154

nr 1753 7154

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, ”Slas”. Signerad, daterad -68, landskap med får. Bildmått: 41x51 cm, yttermått inklusive ram: 60x70

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 17:50:37)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 20:37:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/1 16:08:31 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas